YAVRUPATİ | HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

   YavruPati, 2010 yılında kendine ait olan kedi ve köpeklerine bağlılığı ve hayvan sevgisinin sonucu profesyonel olarak kedi yetiştiriciliğine başlayan Kadri Seval tarafından kurulmuştur. Zaman içinde bir çok ırk hakkında tecrübe edinen Kadri Seval bu alanda müşterilerine pet danışmanlık hizmeti de vermeye başlamıştır.

   Uzun yıllar boyunca edinilen tecrübe ve birikimleri sayesinde hizmet vermiş olduğu binlerce müşterisinin güvenini ve sevgisini kazanan YavruPati ailesi; Türkiye’de kedi köpek sahibi olmak isteyen herkesi safkan ırk ve sağlık garantili yavrulara kavuşturmayı amaçlamaktadır. Yavru kedi & köpek seçiminde müşterilerinin yaşam standartlarını da göz önünde bulundurarak onlara en uygun ırk ve yavru seçiminde danışmanlık yapmayı ilke edinmiştir. YavruPati satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerine bakım ve pansiyon gibi konularda profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Lisanslı veteriner hekimleri tarafından yavruların güncel tüm aşıları yapılıp pet pasaport kimlikleriyle birlikte teslim edilmektedirler.

   Kadri Seval ve uzun yıllar birlikte çalıştığı deneyimli ekibiyle birlikte Afyonkarahisar’dan tüm Türkiye’ye YavruPati markasıyla hizmet sağlamaktadır.

Sevimli dostlarınızla birlikte uzun yıllar sağlıklı ve huzurlu bir ömür dileğiyle…

15.yilrozet