Aramış olduğunuz hangi ırk olursa olsun tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bizlere ulaşmaktır.

Alacağınız yavruların tamamı lisanslı veteriner hekimler tarafından kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçip güncel tüm aşıları yapılmış bir şekilde pet pasaport kimlikleriyle beraber sizlere teslim edilmektedir.

Alacağınız yavruların Türkiye’nin her bölgesine güvenli bir şekilde gönderimi sağlanacaktır.

Merak ettiğiniz tüm soruları sağ kısımdaki iletişim formumuzu kullanarak yahut iletişim numaralarımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Satılık köpek yavruları hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0541 544 6303 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Satılık köpek yavrularımız sağlık ve ırk garantili olup, günü gelen tüm aşıları lisanslı veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için satın alacağınız yavrunun güncel kontrolleri yapılıp gerekli olan güncel tüm sağlık masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır. Türkiye ’nin her şehrine yavruların ulaşımını güvenilir bir şekilde sağlamaktayız. Satılık köpek yavruları için Baraka Pet (Yavrupati) ailesi sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Saf ırk ve sağlıklı bir yavru almak istiyorsanız öncelikle işini dürüst ve profesyonelce yapan bir üretici bulmalısınız. Bunun için yavru kedi ararken öncelikle referansları güçlü ve alanında uzman olan üreticilerle iletişime geçmeniz gerekir. Baraka Pet (Yavrupati) ailesi olarak yetiştirdiğimiz yavruların sağlık ve ırk garantilerini vermiş olup konu hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yetiştirmiş olduğumuz yavruları satın almış mutlu müşterilerimizin değerli yorumlarını da görmeniz mümkündür.

  • Alacağınız yavruların Türkiye’nin her bölgesine güvenli bir şekilde gönderimi sağlanacaktır.
  • Alacağınız yavruların tamamı lisanslı veteriner hekimler tarafından kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçip güncel tüm aşıları yapılmış bir şekilde pet pasaport kimlikleriyle beraber sizlere teslim edilmektedir.
  • Aramış olduğunuz hangi ırk olursa olsun tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bizlere ulaşmaktır.
  • İletişim numaralarımızdan gerek satış öncesi gerekse satış sonrasında da her zaman hizmet almanız sağlanmaktadır.