Silver Scottish Fold AfyonSilver Scottish Fold Yavrumuz Afyon ‘dan Süleyman Bey’e Teslim Edildi

Silver Scottish Fold Yavrumuz Afyon ‘dan Süleyman Bey’e Teslim Edildi. Süleyman Bey YavruPati ailesini uzun süredir takip etiklerini ve sosyal medya hesaplarımızdan gördüğü yavrularımızdan birine talip olduğunu belirterek bizi ziyarete geldiler. Kendilerini YavruPati tecrübesiyle kedi ırkları, yavru kedi bakımı ve kedi hastalıkları hakkında ayrıntılı bilgi vererek talip oldukları YavruPati ile tanıştırdık.

Süleyman Bey uzun süredir aradığı ve YavruPati aracılığıyla bulduğu yavrusunu sevgiyle kucakladılar. Silver Scottish Fold yavrumuzu görür görmez aralarında görünmez bir bağ oluştuğunu anlamıştık. Bu bağın ömür boyu sürmesini temenni ediyoruz.

Süleyman Bey’e Scottish Fold ırkı hakkında ayrıntılı bilgilendirme yaptıktan sonra yavru bakımı esnasında ihtiyaçları olabilecek pet malzemeleri ile ilgili de ipuçları vererek yönlendirdik.

YavruPati ailesi olarak Süleyman Bey ve YavruPatilerine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

Siz de sağlık ve ırk garantili bir Silver Scottish Fold yavruya sahip olmak iserseniz YavruPati ailesini ziyaret etmeden yavru sahiplenmeyin. YavruPati kalitesi ve tecrübesiyle aradığınız tüm ırk yavru kedilere sağlık garantisi ile sahip olabilirsiniz.


Kedi ırkları, yavru kedi bakımı ve kedi hastalıkları ile ilgili aradığınız tüm bilgiler YavruPati’de.

YavruPati size ve sevimli YavruPati’lerinize bir ömür boyu mutluluk ve sağlık diler.


İlginizi Çekebilir : Silver Scottish Fold Yavrumuz Mustafa Bey’e Teslim Edildi | İSTANBUL

Bir cevap yazın