Silver Scottish Fold İstanbulSilver Scottish Fold Yavrumuz Mustafa Bey’e Teslim Edildi | İSTANBUL

Silver Scottish Fold Yavrumuz İstanbul dan bizlere ulaşan Mustafa Bey’e Teslim Edildi. Mustafa Bey uzun zamandır aradığı Silver Scottish Fold ırkı yavru kediyi YavruPati ailesinde buldu. Sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşarak aradığı ırk hakkında bilgi isteyen Mustafa Bey aynı zamanda YavruPati bünyesinde bulunan yavrularımızla da görüntülü arama aracılığı ile tanıştılar. Silver Scottish Fold yavrularımızın en sevimli üyelerinden birini tercih eden Mustafa Bey henüz annesinden ayrılmamış olan yavrumuz için beklemek istediklerini belirttiler.

Haftalar öncesinden rezerve ettikleri Silver Scottish Fold yavrumuzu teslim etmek için misafir ettiğimiz Mustafa Bey’e aynı zamanda yavru bakımı hakkında da gerekli bilgilendirmeleri yaptık. YavruPati tecrübesiyle sağlık ve ırk garantili Silver Scottish Fold yavrularına kavuşan Mustafa Bey, ailesinin yeni üyesini mutluluk ve şefkatle kucakladılar. Mustafa Bey’e bundan sonraki süreçte Pet Danışmanlık hizmetimiz devam edecektir.

YavruPati ailesiyle daha önce tanışmayı dileyen Mustafa Bey ve YavruPati’lerine bir ömür huzur ve sağlık dileriz. Siz de ırk ve sağlık garantili Silver Scottish Fold bir yavruya sahip olmak isterseniz YavruPati’ye uğramadan karar vermeyin.


Kedi ırkları, yavru kedi bakımı ve kedi hastalıkları ile ilgili aradığınız tüm bilgiler YavruPati’de.

YavruPati size ve sevimli YavruPati’lerinize bir ömür boyu mutluluk ve sağlık diler.


İlginizi Çekebilir : Kedi ve Köpek Beslenmesinde Omega-3 ve Omega-6

Bir cevap yazın