Scottish Fold Yavrumuz EskişehirScottish Fold Yavrumuz Eskişehir ‘den Emre Bey’e Teslim Edildi

Scottish Fold Yavrumuz Eskişehir ‘den Emre Bey’e Teslim Edildi. Eskişehir’den sosyal medya hesaplarımızla bizlere ulaşan Emre Bey uzun süredir aradıkları Scottish Fold yavrularını YavruPati ailesinde buldular. Emre Bey henüz 40 günlük yavrularımızdan dişi yavrumuza talip olarak rezerve etmek istediklerini belirttiler. Kendilerini görüntülü arama yaparak talip oldukları YavruPatileri ile tanıştırdıktan sonra anne ve babalarını da göstererek bilgilendirdik.

YavruPati Ailesinin en sevimli üyelerinden biri olan Scottish Fold ırkının tüm özelliklerini taşıyan dişi yavrumuzun yeterince anne sütü alıp tuvalet ve mama alışkanlıklarını kazandığı bu gelişim dönemini Emre Bey ile birlikte takip ettik. Görüntülü aramalarla bu gelişime şahit olan Emre Bey ve ailesi sabırsızlıkla bekledikleri kavuşma gününe nihayet ulaştılar.

YavruPati Ailesini ziyaretleri esnasında Scottish Fold ırkı ve Yavru Kedi Bakımı hakkında da gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra sevimli yavrumuzu Emre Bey’e teslim ettik. YavruPati Ailesini tercih ettikleri için kendilerine teşekkürlerimizi de ileterek Emre Bey ve YavruPati’lerini mutlu yuvalarına uğurladık.

YavruPati Ailesi Emre Bey ve YavruPati’lerine bir ömür sağlık ve mutluluklar diler.

Siz de ırk ve sağlık garantili bir Scottish Fold yavru ile yuvanızı paylaşmak isterseniz YavruPati Ailesini uğramadan karar vermeyin.


Kedi ırkları, yavru kedi bakımı ve kedi hastalıkları ile ilgili aradığınız tüm bilgiler YavruPati’de.

YavruPati size ve sevimli YavruPati’lerinize bir ömür boyu mutluluk ve sağlık diler.


İlginizi Çekebilir : Kedi Takviye Gıdaları

Bir cevap yazın