Satılık French Bulldog Yavruları
Satılık French Bulldog Yavruları
Satılık French Bulldog Yavruları
Satılık French Bulldog Yavruları
Satılık French Bulldog Yavruları
Satılık French Bulldog Yavruları
Previous
Next

BİLGİ ALMA & TALEP FORMU

FRENCH BULLDOG BAKIMI VE ÖZELLİKLERİ

Büyük, geniş yarasa kulaklarına benzeyen kulakları, küçük kaslı vücuduyla French Bulldog köpek dünyasının en özel canlılarındandır. Kendine özgü bir görünümü olan bu sevimli ırk küçük köpek ırkları sınıfına mensuptur. Yükseklikleri yetişkin erkek ve dişilerde yaklaşık olarak 30 cm’dir. Ağırlıkları yetişkinlerde yaklaşık 9-13 kilogramdır. Kısa ve sık bir tüy yapısına sahip olan bu ırk, kürkünde sarı, beyaz, siyah veya kaplan desenleri bulundurabilir. Gözleri daima koyu renkli olup dışa doğru çıkık yapılıdır. Basık suratlarının tam ortasında koyu renkli burunları vardır. Ortalama yaşam süreleri 12-14 yıl olan bu cins kilo almaya çok yatkın oldukları için kontrollü bir şekilde beslenmesi gerekmektedir.

KARAKTER ANALİZİ

Buruşuk, mutsuz görünüme sahip suratlarının aksine French Bulldog’lar oldukça neşeli ve eğlenceli canlılardır. Bu ırkın akla ilk gelen özelliklerinden birisi inatçı olmalarıdır. Yavruluklarından itibaren yetiştirilme tarzıyla alakalı olarak ne kadar sosyalleştirilirlerse diğer canlılarla o kadar uyumlu bir yapıda olur. Özellikle kediler ve çocuklarla araları çok iyidir. Yavruyken alıştırılırsa onlarla birlikte oyun oynamaktan ve vakit geçirmekten büyük mutluluk duyarlar. Gereksiz havlama davranışları göstermezler, genellikle yabancılara karşı ilk karşılaşmalarında havlama tepkisi gösterebilirler.

KÖKENİ

En eski evcil köpek ırklarından biri olan bu ırkın kökeni İngiltere’ye uzanmaktadır. Her ne kadar Fransız olarak bilinseler de aslında İngiltere Nottingham’daki dantel işçilerinin Fransa’ya göçleri sırasında yanlarında götürdükleri Toy Bulldog’lar sayesinde Fransız adıyla anılmaya başlanmıştır. Avrupa ve tüm dünyada hızla yayılmaya başlayan bu cins zamanla Amerika’da da en sevilen cinslerden biri olmayı başarmıştır.

FRENCH BULLDOG KARAKTER ANALİZİ

ÇOCUKLARLA ARASI
ÇOCUKLARLA ANLAŞMA 100%
OYUNCULUK
OYUNCULUK & HAREKETLİLİK 50%
DIŞARIDAKİ OLAYLARA DİKKATİ
DİKKAT ve İLGİ 65%
MİYAVLAMA
KONUŞKANLIK 40%
YIRTICILIK
AVCILIK 32%
HAREKETLİLİK
AKTİVİTE 75%
KENDİ BAŞINA DAVRANMA
BAĞIMSIZLIK 40%
DİĞER HAYVANLARLA ARASI
BAŞKA KEDİ/KÖPEKLERLE UYUMLULUK 100%

Sıkça Sorulan Sorular

  • Aramış olduğunuz hangi ırk olursa olsun tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bizlere ulaşmaktır.
  • Alacağınız yavruların tamamı lisanslı veteriner hekimler tarafından kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçip güncel tüm aşıları yapılmış bir şekilde pet pasaport kimlikleriyle beraber sizlere teslim edilmektedir.
  • Alacağınız yavruların Türkiye’nin her bölgesine güvenli bir şekilde gönderimi sağlanacaktır.
  • Merak ettiğiniz tüm soruları sitenin en alt kısmındaki iletişim formumuzu kullanarak veya iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

Sayfayı Arkadaşlarınla Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on google

Bir cevap yazın

Sayfayı Arkadaşlarınla Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on google

BİLGİ ALMA & TALEP FORMU

Satılık Yavru Köpekler

Sizden Gelenler