Satılık Golden Retriever Yavruları
Satılık Golden Retriever Yavruları
Satılık Golden Retriever Yavruları
Satılık Golden Retriever Yavruları
Previous
Next

BİLGİ ALMA & TALEP FORMU

SATILIK GOLDEN RETRİEVER YAVRULARI

GOLDEN RETRİEVER BAKIMI VE ÖZELLİKLERİ

Sevimli suratları, altın gibi parlayan tüyleri ve her zaman içinizi ısıtan bakışlarıyla Golden Retriever cinsi köpeklerin bakımları son derece kolaydır. Orta uzunlukta tüylere sahip olan bu cinsler için düzenli olarak haftada 3-4 kere tarama yapılması yeterli olacaktır. Son derece zeki olan bu cinsler sahiplerine ve çevresindeki canlılarla son derece uyumludur. Diğer evcil hayvanlar gibi düzenli olarak veteriner kontrolleri yapılması yeterli olacaktır.

Bu cinsin yetişkin erkekleri yaklaşık olarak 29-34 kg, dişileri ise 25-29 kg arasındadır. Yerden yükseklikleri erkeklerde 56-61 cm iken dişilerde ise bu yükseklik yaklaşık 51-56 cm’dir. Altın ve krem rengi tonlarında olan tüyleri düz ve orta dalgalı şekildedir. Yaklaşık olarak 10-12 yıl aralığında bir ömürleri vardır. Burunları siyah, kulakları ise orta büyüklükte ve düşüktür.

GOLDEN RETRİEVER KARAKTER ANALİZİ

Sevimli görünüşlerinin yanı sıra harika karakterleriyle Golden Retriever cinsi köpekler neredeyse kusursuz canlılardır. Çocuklarla arası çok iyi olan bu cinsler bir çok ülkede dadı köpek olarak da bilinirler. Çocukların yanı sıra diğer kedi ve köpeklerle de oldukça iyi anlaşırlar. Sahibine ileri derecede bağlı olan bu cins yabancılara karşı da oldukça naziktir. Çok akıllı ve gelişime açık oldukları için eğitilmeleri de kolaydır. Oldukça enerjik ve oyuncudur, oyun oynamaktan aşırı hoşlanırlar.

GOLDEN RETRİEVER CİNSİNİN KÖKENİ

Golden Retriever cinsi ilk olarak İskoçya’da görülmüştür. 1800’lü yıllarda İskoçya’da doğal ortamında görüldükten sonra Dudley Marjoribanks isimli varlıklı bir insan tarafından çoğaltılmaya başlanmıştır. Golden Retriever ırkı ilk olarak iyi bir av köpeği olması için yetiştirilmek istenmiştir.

GOLDEN RETRIEVER KARAKTER ANALİZİ

ÇOCUKLARLA ARASI
ÇOCUKLARLA ANLAŞMA 100%
OYUNCULUK
OYUNCULUK & HAREKETLİLİK 50%
DIŞARIDAKİ OLAYLARA DİKKATİ
DİKKAT ve İLGİ 65%
MİYAVLAMA
KONUŞKANLIK 40%
YIRTICILIK
AVCILIK 32%
HAREKETLİLİK
AKTİVİTE 75%
KENDİ BAŞINA DAVRANMA
BAĞIMSIZLIK 40%
DİĞER HAYVANLARLA ARASI
BAŞKA KEDİ/KÖPEKLERLE UYUMLULUK 100%

Sıkça Sorulan Sorular

  • Aramış olduğunuz hangi ırk olursa olsun tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bizlere ulaşmaktır.
  • Alacağınız yavruların tamamı lisanslı veteriner hekimler tarafından kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçip güncel tüm aşıları yapılmış bir şekilde pet pasaport kimlikleriyle beraber sizlere teslim edilmektedir.
  • Alacağınız yavruların Türkiye’nin her bölgesine güvenli bir şekilde gönderimi sağlanacaktır.
  • Merak ettiğiniz tüm soruları sitenin en alt kısmındaki iletişim formumuzu kullanarak veya iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

Sayfayı Arkadaşlarınla Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on google

Bir cevap yazın

Sayfayı Arkadaşlarınla Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on google

BİLGİ ALMA & TALEP FORMU

Satılık Yavru Köpekler

Sizden Gelenler